Öğretmenden Özel Ders, ziyaretçiler tarafından bu sitedeki formlar aracılığıyla sunulan isminiz, elektronik posta adresiniz, iş ve ev adresiniz, telefon numaranız ve sair kişisel verilerinizi (Bundan sonra ‘Kişisel Bilgiler’ olarak anılacaktır) üçüncü kişilere satmayacağını, kiralamayacağını veya hiçbir şekilde kullandırmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder.

Öğretmenden Özel Ders, Kişisel Bilgileri aşağıdaki amaçlarla sınırlı olmak üzere kullanacaktır:

  • Basılı yayınlar/yazışmalar göndermek,
  • Elektronik posta ile bülten veya bildirimler göndermek,
  • İşe alım süreçlerinde başvurularınızı değerlendirmek
  • Başvurduğunuz eğitimler hakkında bilgilendirmek.

 

Kişisel Bilgilere, sadece Öğretmenden Özel Ders yetkili personeli ve Kişisel Bilgileri gizli tutmayı kabul etmiş olan üçüncü kişi temsilcilerimiz erişebilirler. Öğretmenden Özel Ders, Kişisel Bilgileri açıklamadan, Kişisel Bilgilerden elde edilebilecek istatistiksel verileri (Tarayıcı tipi, coğrafi konum, yaş, cinsiyet, v.b.), Web sitesini iyileştirmek ve genel olarak öğrenciler hakkında daha çok bilgi sahibi olmak amacıyla kullanabilecektir. Elde edilen bu tür istatistiksel veriler üzerindeki her türlü haklar Öğretmenden Özel Ders’e aittir.

Öğretmenden Özel Ders, web sitesindeki bağlantılar aracılığıyla ulaşacağınız üçüncü kişilere ait web sitelerinin gizlilik ilkeleri hakkında bir garanti vermez, bu nedenle kişisel olarak belirlenebilir herhangi bir bilgi vermeden önce, gittiğiniz sitelerin gizlilik yaklaşımlarını değerlendirmenizi öneririz.